BIURO OBSŁUGI KLIENTA   (pn-pt 11.00 - 16.00)

O nas

DRUŻYNA  MISTRZÓW Sport Muzyka Pasja

HIP-HOP -- SPORT -- PATRIOTYZM -- PROFILAKTYKA

DRUŻYNA MISTRZÓW to zespół ludzi, których ideą jest promowanie pozytywnych wartości, w tym również wartości patriotycznych  i motywacji do rozwoju osobistego poprzez sport, muzykę, pasję. A także edukacja i działania ukierunkowane na profilaktykę uzależnień, wykluczenia społecznego i negatywnych wzorców społecznych.

Akcja jest kierowana do osób, które często nie wierzą w siebie, a w ich życiu dominuje nuda, zobojętnienie, brak celów i wyzwań czy też nałogi i zły wpływ otoczenia. Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijania pasji i talentów poprzez sport oraz muzykę. Drużyna Mistrzów ma za zadanie mobilizować i natchnąć młodego człowieka do pozytywnego działania, obudzić w nim ducha walki o lepsze i wartościowe życie. Chcemy wszystkim, którzy przeżywają ciężkie chwile pokazać, że nie są sami, a wspólnie z innymi mogą zmienić wiele w swoim życiu i postępowaniu. Nasz głos to początek, swoisty katalizator zmian, jakie każdy może poczynić, aby móc żyć szczęśliwie i aby rozróżniać to co rozwija i buduje od tego, co wyniszcza. Kiedy człowiek obiera sobie za autorytet jednostkę obecną w jego życiu, obserwuje ją i widzi jej sukcesy, zdecydowanie silniej wierzy w możliwość osiągnięcia podobnych rezultatów, dlatego do projektu zaprosiliśmy wielu sportowców oraz artystów muzycznych.

Prezes Fundacji Roman "Bosski" Lachowolski stworzył unikatowy program warsztatów muzyczno-sportowo- profilaktycznych, których celem jest motywowanie do rozwoju poprzez sport, muzykę, pasje oraz wartości patriotyczne i rodzinne. Warsztaty stanowią również formę profilaktyki uzależnień i wykluczeniu społecznemu. Walczymy z uzależnieniami od dopalaczy, narkotyków a także uzależnieniami behawioralnymi ? od multimediów, komputerów smartfonów czy internetu. Nasze warsztaty cieszą się dużą popularnością wśród kadry pedagogicznej jak i młodzieży! W województwie małopolskim jesteśmy ambasadorem Kampanii dotyczącej walki z dopalaczami w ramach współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną.

Wspieramy i promujemy ciekawych ludzi mających wspaniałe pasje a świadectwo ich rozwoju osobistego przekazujemy dalej, aby stało się ono motywacją do działania dla innych.

Ponadto w ramach naszych akcji umożliwiamy młodym ludziom udział w projektach muzycznych i sportowych. Organizujemy warsztaty i imprezy tematyczne, po to by stwarzać możliwość młodym ludziom na kontakt z autorytetami mogącymi pozytywnie wpłynąć na ich dalsze losy. Wspieramy młode talenty dając im możliwość uprawiania sportu czy nagrywania muzyki, ale także rozwijania wszelakich ciekawych pasji.

Posiadamy szerokie kontakty w branży muzycznej i sportowej. Mamy możliwość współpracy z uznanymi osobistościami, bardzo często na niezwykle dogodnych warunkach.

MUZYKA:

W ramach naszej działalności od 2012 roku udało nam się wydać cztery dobrze przyjęte składanki hip-hopowe z udziałem gwiazd muzyki rap takich jak: SOKÓŁ,PALUCH, DIOX, Kajman, ONAR, KAEN, Bosski Roman, POPEK, SOBOTA VNM, PMM, STOPROCENT, BORIXON, BOB ONE, PEJA, SŁOŃ, LUKASYNO, DUDEK RPK, PIH, TADEK, FIRMA, DONATAN i wielu innych. Nakręciliśmy ponad 30 teledysków promujących akcję Drużyna Mistrzów. Do dziś możemy się pochwalić ponad kilkudziesięciotysięczną sprzedażą płyt oraz wielomilionowymi wyświetleniami całości materiałów na oficjalnych kanałach przede wszystkim youtube. Prowadzimy popularne portale społecznościowe na facebooku z kilkusettysięczną grupą subskrybentów.

Utwory autora projektu - Romana Bosskiego były wykorzystywane m.in. przez Artura Szpilkę, Dawida Kosteckiego, Roberta Radomskiego i kilku innych jako hymny do wejścia na ring. Drużyna Mistrzów miała, także zaszczyt stworzyć hymn Mistrzostw Europy w MuayThai w Krakowie. W ostatnim czasie powstały, także utwory o tematyce patriotycznej jak np. CISI I SKUTECZNI (o Jednostce Specjalnej Komandosów z Lublińca) oraz GENERAŁ GRYF (o wielkim polskim bohaterze Generale Januszu Brochwiczu-Lewińskim pseudonim GRYF).

W kwietniu 2015 r. pierwsze wydawnictwo DM uzyskało status ZŁOTEJ PŁYTY! A czwarte wydawnictwo ukazało się 16 grudnia 2016 r. w sprzedaży na terenie całego kraju.

Obszary działania Fundacji:

  • Warsztaty motywacyjno-muzyczno-sportowo-profilaktyczne
  • Produkcja i wydawnictwa audio/video (utwory, albumy, teledyski, filmy)
  • Organizacja i uczestnictwo w imprezach muzycznych, sportowych (koncerty, festiwale, gale sportowe etc.)
  • Kampanie związane z promocją pozytywnych wartości i zdrowego stylu życia
  • Spotkania dyskusyjno-dydaktyczne
  • Współpraca w programach i akcjach organizowanych przez podmioty administracji publicznej (urzędy, domy kultury), kluby sportowe

Partnerzy i współpraca

Do naszych projektów przyłączyło się wielu znanych sportowców, a także kluby i organizacje sportowe.

- Artur Szpilka (Boks)
- Damian Janikowski (zapasy)
- Rafał Simonides (MuayThai)
- Mariusz Cieśliński (K1)
- Konrad Czerniak (pływanie)
- Andzrzej Fonfara (Boks)
- Andrzej Wawrzyk, Dawid Kostecki, Paweł Kołodziej (boks)
- Rafał Sonik (Mistrz rajdu DAKAR)
- Jan Błachowicz, Paweł Nastula (MMA)
- Liga amatorska ALMMA (MMA)
- Łukasz Pławecki (mistrz polski Kick boxing)
- Marcin Gortat (koszykówka)
- Zofia Klepacka (windsurfing)
- Paweł Ciastek (Karate)
- Mistrzowie triałow motycyklowych i rowerowych

Współpracujemy z wieloma instytucjami i podmiotami m.in z:

- Wojewódzką Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie
- szkołami ponadpodstawowymi
- MOPS
- ośrodkami penitencjarnymi
- pogotowiami opiekuńczymi
- urzędami miast i gmin
- Zakonem Salezjanów
- Jednostką Specjalną Komandosów w Lublińcu
- Trec Nutrition
- Federacją KSW
- Federacją DSF
- Federacja Ladies Fight Night
- PIT BULL WEST COAST marka sportów walki
- Aeroklubami
- Szkołami Tańca Nowoczesnego i Graffitti
- Szkołą Walki MMA Fightman
- Szkołą Walki Drwala
- Dragon Sports (sprzęt sportowy)
- Poundout
- lokalnymi klubami sportowymi