BIURO OBSŁUGI KLIENTA   (pn-pt 11.00 - 16.00)

Konkurs #Antydopalacze

13 lutego 2017 r. rusza konkurs #ANTYDOPALACZE kierowany do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej województwa małopolskiego. Zadaniem konkursowym jest napisanie tekstu i nagranie kontynuacji utworu, którego pierwszą zwrotkę przygotował lider Drużyny Mistrzów ? Bosski Roman

Ideą konkursu jest zachęcanie do rozwijania pasji, poszukiwania własnej ścieżki, podejmowania wyzwań, wspólnego działania. Chcemy uniknąć stereotypowej ?walki z dopalaczami? polegającej na straszeniu konsekwencjami wynikającymi z ich zażywania. Tym razem skupimy się na promowaniu alternatywy jaką jest ?sport, muzyka, pasja? czyli wykorzystaniu waszej kreatywności i zamiłowanie do rywalizacji.

Co trzeba zrobić?

Posłuchaj pierwszej zwrotki w wykonaniu Bosskiego, napisz jej ciąg dalszy, wykonaj, nagraj i wyślij do nas.

Ważne! Zapoznaj się z regulaminem!

Nagrodą dla zwycięzcy jest nagranie profesjonalnego wideoklipu z udziałem lidera Drużyny Mistrzów. Dla szkoły, do której uczęszcza zwycięzca zorganizowane zostaną interaktywne warsztaty motywacyjno-sportowo-profilaktyczne z udziałem psychologa, muzyka i sportowca.

Startujemy 13 lutego 2017 r. Zgłoszenia można przesyłać do 17 kwietnia, a ogłoszenie zwycięzcy i nagranie teledysku planowane jest na maj 2017!

Wykaż się!

 

Współorganizatorzy: Drużyna Mistrzów i WSSE w Krakowie

 

 W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 12 25 49 429 lub mailowy, na adres konkurs@wsse.krakow.pl.

 

 

Pobierz załączniki:

DM konkurs.mp3 - ściągnij i posłuchaj

Regulamin konkursu

Załącznik 1 do regulaminu. Formularz zgłoszeniowy

Załącznik 2 do regulaminu. Oświadczenie rodzica opiekuna